انواع رباتهای اینستاگرام و کاربردهای آنها

ربات اینستاگرام و انواع آن

هنگامی که از اینستاگرام استفاده میکنیم بهتر است ابزارهای کمکی این شبکه اجتماعی پرطرفدار را بشناسیم. یکی از این ابزارها ربات اینستاگرام است، این رباتها انواع گوناگونی دارند که در این مطلب به بررسی آنها میپردازیم:

 . ربات آنفالویاب

 ربات اینستاگرام آنفالویابربات اینستاگرام آنفالویاب,  اینستاگرام 

این ربات جزء اولین API های اینستاگرام بود که شروع به کار کرد این ربات به پیج شما متصل شده و به صورت خودکار فالوورهای شما را بررسی میکند و کسانی که شما را آنفالو کرده اند همینطور کسانی که شما را فالو کرده اند اما شما به آنها فالو بک نداده اید را شناسایی میکند و آنها را به شما گزارش میدهد این دسته از رباتها به دو روش قابل دسترسی هستند روش اول استفاده از وبسایتهای مرتبط مانند unfollowgram.com و روش دوم استفاده از اپلیکیشنهایی مانند Followers Tracker for Instagram 

. ربات افزایش فالوور و لایک

 افزایش فالوور و لایک
 ربات اینستاگرام افزایش فالوور و لایک , اینستاگرام

شما با استفاده از سکه هایی که برای این رباتها تعریف شده است برای خود فالوور و لایک سفارش میدهید.
درصد عظیمی از کاربرانی که شما را از طریق این رباتها فالو میکنند ghost follower هستند و هیچ تعاملی با پیج شما ندارند درصدی دیگر کاربرانی هستند که با پیج فیک عضو ربات شده اند و شما را فالو میکنند همچنین درصد ریزش این فالوورها بسیار زیاد است.
این نوع رباتها به صورت اپلیکیشن قابل دسترسی هستند که نمونه ایی از آنها Neutrino میباشد.

. ربات دانلود از اینستاگرام

ربات دانلود از اینستاگرامربات دانلود از اینستاگرام ,  اینستاگرام

همانطور که میدانید نمیتوان به صورت مستقیم ویدئو یا عکس را از اینستاگرام دانلود کرد برای این منظور میتوان از رباتهای دانلودر استفاده کرد شما با کپی کردن لینک ویدئو یا عکس موردنظر خود در داخل ربات دانلود از اینستاگرام میتوانید به راحتی آنها را دانلود کنید نمونه این رباتها به دو شیوه وبسایت مانند qdownloader.net و اپلیکیشن مانند Video Downloader – for Instagram در دسترس هستند.

. ربات ارسال پست اتوماتیک

   ربات اینستاگرام ارسال پست اتوماتیک ربات اینستاگرام ارسال پست اتوماتیک , اینستاگرام

شما میتوانید از طریق این رباتها پستهای خود را به صورت زمانبندی شده و اتوماتیک ارسال کنید.
با این کار  دیگر نیاز نیست که زمان زیادی صرف پست گذاشتن کنید. وبسایت Hootsuite نمونه یکی از این وبسایتها میباشد و نمونه ایرانی ربات ارسال پست زمانبندی شده، مکس گرام را میتوان معرفی کرد. با استفاده از مکس گرام شما میتوانید پست و استوری در قالب عکس و ویدئو به صورت زمانبندی شده ارسال کنید.

. ربات همه کاره اینستاگرام

ربات همه کاره اینستاگرامربات همه کاره اینستاگرام

این دسته از رباتها تمامی موارد ذکر شده را با تفاوتها و امکانات بیشتری انجام میدهند.
از جمله این تفاوتها میتوان به افزایش فالوور ;کاملا واقعی اشاره کرد.
ربات اینستاگرام همه کاره به عنوان بهترین و مفیدترین ابزار برای رشد طبیعی پیج های اینستاگرام شناخته شده اند، مکس گرام نمونه یکی از بهترین این رباتها میباشد که با ثبت نام در آن میتوانید 3 روز به صورت رایگان آن را تست نمایید.

مطالب مرتبط