چگونه تیک آبی را در اینستاگرام بگیریم؟

یکی از ویژگی هایی که اینستاگرام به اکانت های افراد مشهور می دهد تا صفحه آن ها از صفحات جعلی متمایز شود قرار دادن تیک آبی در پروفایل آن ها می باشد. اصطلاحا به این تیک آبی، Verified Badge  گفته می شود.

تیک آبی اینستاگرام چیست ؟

اگر شما نام پرویز پرستویی در اینستاگرام را جستوجو کنید میبینید که تعداد زیاد صفحه به اسم پرویز پرستویی وجود دارد در اینجا تیک آبی به شما کمک میکند که صفحه اصلی پرویز پرستویی را پیدا کنید. تیک آبی باعث میشود که طرفداران شما پروفایل واقعی شما را پیدا کنند.

اینستاگرام به چه کسانی تیک آبی میدهد؟

از آنجا که معلوم است اینستاگرام به افراد و برندهای مشهور که درارای صفحه اینستاگرام فعال هستند و دارای بیوگرافی کامل میباشند تیک آبی میدهد اما باز معیار های دادن تیک آبی از سمت اینستاگرام خیلی پیچیده تر و نامشخص است در ادامه مطلب به کارهایی که لازم است برای گرفتن تیک آبی انجام دهیم میپردازیم.

1 تعداد فالورهای زیاد

صفحه شما باد دارای تعداد زیادی فالور واقعی باشد. تعداد زیاد فالور نشان دهنده محبوبیت شما در بین افراد میباشد توجه داشته باشید که اینستاگرام فالوراهای غیر واقعی و غیر فعال را شناسایی میکند و اگر در صفحه اینستاگرام خود فالورغیر واقعی داشته باشید شما نمیتوانید تیک آبی را از اینستاگرام بگیرید

2 صفحه اینسا گرام خود را به روز نگه دارید

صفحه اینستاگرام شما باید فعال و به روز باشد اگر که میخواهید تیک آبی دریافت کنید در صورتی که آخرین پست شما دو ماه قبل گذاشته شده باشد عملا شانس خود را برای دریافت تیک آبی از دست میدهید

3 یک بیوگرافی رسمی داشته باشید

بیوگرافی شما هرچه رسمی تر باشد بیشتر به رسمیت شناخته میشوید و اعتبارتان بیشتر است برای اینکار یک بیوگرافی قوی از خود تهیه کنید و در ویکیپدیا ثبت کنید و خلاصه ای از بیوگرافی خود را در قسمت بیو صحه اینستاگرام خود بنویسید همچنین میتوانید لینک بیوگرافی خود که در ویکیپدیا ثبت کردید را در بیو صفحه خود بگذارید و یا آدرس سایت خود را در آنجا قرار دهید همچینین صفحه اینستاگرام خود را با صفحه فیسبوک و توییتر خود لینک کنید. این کار باعث می‌شود که در دنیای مجازی، واقعی‌تر به نظر برسید و اینستاگرام راحت‌تر هویت شما را شناسایی کند. این کار باعث می‌شود که در دنیای مجازی، واقعی‌تر به نظر برسید و اینستاگرام راحت‌تر هویت شما را شناسایی کند.

4 از رفتارهای نا هنجار استفاده نکنید

اینستاگرام تمام رفتارهای شما را مورد بررسی قرار میدهد یعنی اگر ناسزا گفته باشید و یا در صفحه خود محتوای نا هنجاری گذاشته باشید شما شانس گرفتن تیک آبی را از دست خواهید داد زیرا اینستاگرام کارنامه اعمال شما را شناسایی می‌کند. شخصیت شما، پست‌هایی که آپلود می‌کنید و واکنشی که در مقابل فالوورهای خود نشان می‌دهید، تاثیر مستقیمی روی شانس شما برای دریافت تیک آبی در اینستاگرام دارد.

5 آدمهای مشهور را مورد هدف قرار دهید

این مورد کمی سخت است اما خب نشدنی نیست. اگر افراد مشهور و سلبریتی‌ها شما را در کامنت‌هایشان    Mention کنند و یا شما را در صفحه خود تبلیغ کنند، شانس شما را برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام بسیار بالا می‌برند.  و بهتر است که اینکار را با افرادی انجام دهید که خود تیک آبی دارند اینگونه بهتر از طریق اینستاگرام شناسایی میشوید.

6 برای خود اکانتهای جعلی بسازید

دلیل اصلی اینستاگرام برای دادن تیک آبی به افراد و برندهای مشهور مشخص کردن صفحه اصلی اینستاگرام آنهاست پس بعد از آنکه فالورهای شما بالا رفت برای خود اکانتهای جعلی بسازید و هیچگاه از یک آی پی اکانتهای جعلی را نسازید چون اینستاگرام متوجه این کار شما میشود پس هر اکانت را با یک ای پی جداگانه بسازید.

7 با اینستاگرام مکاتبه کنید

حالا که تمام این کارها را انجام دادید، یک نامه درست و حسابی به زبان انگلیسی بنویسید و برای اینستاگرام ایمیل کنید. از راه‌های مختلف با اینستاگرام مکاتبه کنید و اطلاع دهید که نیاز دارید تا اکانت شما از میان سایر صفحات تقلبی جدا شود. شاید دفعات اول جوابی از سوی اینستاگرام دریافت نکنید، اما با تکرار این کار و فرستادن ایمیل در طولانی مدت حتما جواب خواهید گرفت.

مطالب مرتبط